RSS
A A A
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi

Instrukcja korzystania z BIP

Strona Biuletynu Informacji Publicznej Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Łodzi zawiera Menu Główne po lewej stronie każdej z podstron. Menu to służy do poruszania się po podstronach BIP. Jest ono podzielone na kategorie, które grupują informacje z poszczególnych działów zawierających informacje publiczne. Po wybraniu jednej z kategorii w menu głównym informacje wyświetlają się bądź w postaci kolejnych podmenu bądź w postaci informacji docelowej z prawej części ekranu.


Każda opublikowana strona posiada wersje archiwalne. U dołu każdej wyświetlonej strony - pod nazwą osoby, która dany zasób opublikowała - znajduje się link "Wersje archiwalne tej strony". Aby przeglądać archiwalne treści należy wcisnąc lewy przycisk myszki na linku.


Strony Biuletynu Informacji Publicznej MOW3 w Łodzi wyposażone są w Rejestr Zmian, który automatycznie zapisuje informacje o zmianach w treści poszczególnych artykułów, wraz z powodem dokonanych zmian. Lista zmian dostępna jest po kliknięciu w odnośnik "rejestr zmian".Opublikował: admin mow3
Publikacja dnia: 14.10.2009
Podpisał: admin mow3
Dokument z dnia: 14.10.2009
Dokument oglądany razy: 1 068